O NAS2017-10-03T08:44:52+00:00

KURA

Wszystko zaczęło się  gdy, na świecie pojawiły się dwa największe skarby mojego życia – Lena i Kaja. Z aktywnej studentki Uniwersytetu Artystycznego stałam się ustatkowaną matką polką, skupioną na dzieciach i obowiązkach domowych.Wieczorami, w domowym zaciszu tworzyłam dekoracje i zabawki do dziecięcych pokoi, by odreagować matczyne potyczki i dać upust moim artystycznym aspiracjom.Najbliższe otoczenie zaczęło dostrzegać i chwalić moje realizacje, a z czasem zaczęli zgłaszać się znajomi, którzy chcieliby to kupić. Pierwsze dekoracje które opuściły mój dom potrzebowały sygnatury… i tak narodziła się „KURA DOMOWA”. Przełomowym momentem okazało się zaproszenie do współpracy jakie otrzymałam od poznańskiego Starego Browaru, na poprowadzenie cyklu warsztatów artystycznych dla dzieci. Zaprezentowanie się szerszemu gronu i pozytywne reakcje, zachęciły mnie do działania na szerszą skalę. Po trzech latach systematycznego rozwijania projektu, poprosiłam męża by porzucił pracę w korporacji i wsparł mnie w działaniach. Kura Domowa ewoluowała do rangi rodzinnej manufaktury, która odpowiada na najbardziej szalone zapotrzebowania…

MANUFAKTURA

Prowadzimy kameralną, kreatywną pracownię w okolicy Poznania, która dedykowana jest niebanalnym rozwiązaniom i rzeczom ładnym. Sztandarowym tworzywem z którym pracujemy jest karton, tektura oraz papiery ekologiczne.Misją naszej firmy jest, aby tworzyć rzeczy ładne, proste i oryginalnie. Nasze produkty charakteryzuje doskonała jakość i precyzja wykonania, ponieważ łączymy najlepsze materiały, specjalistyczne maszyny i tradycyjną ręczną manufakturę. Przedmioty opuszczające naszą manufakturę są produkowane w Polsce i na bazie półproduktów od polskich przedsiębiorców.  W naszych realizacjach stawiamy na koncepcję i estetykę.

OFERTA

Nasze działania skupiają się wokół kwestii wizerunkowych firmy.  W ramach oferty stałej proponujemy szereg produktów naszego autorstwa, które mamy w ogólnodostępnej ofercie, wraz z cennikiem. Zachęcamy do skorzystania z oferty indywidualnej, w której produkt powstaje na wyłączny użytek jednego klienta.Nasza usługa obejmuje opracowanie koncepcji, fazę projektową i produkcję.Produkt jest w pełni spersonalizowany i zaprojektowany z myślą o potrzebach i profilu danej firmy.  Wierzymy, że nie ma takiej rzeczy, której nie możemy dla Państwa wyczarować.

Zapraszamy do rozmowy o rzeczach ładnych przy kawie.

Kura domowa i Mąż