//Premiera kolekcja Newbie

Premiera kolekcja Newbie

W lutym mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę z firmą KappAhl, która wspólnie z producentem szwedzkich tapet Borastapeter, wypuściła przecudowną kolekcję Newbie (linia dla dzieci firmy Kaphal) x Borastaperet pt. „Bedtime Stories”.

W warszawie odbył się piękny event, na który zaproszono czołowe instamamy w Polsce.

Z dumą możemy pochwalić się, że przypadła nam całkiem spora część produkcyjna tego wydarzenia, a poniżej przedstawiamy efekty tej kooperacji.

 

Goście eventu pierwszy kontakt złapali z nami jeszcze przed spotkaniem w stolicy – wszystko dzięki pięknym zaproszeniom, jakie do nich wysłaliśmy!

Zaproszeniem były „mini domki” wytapetowane próbką Borastapeter x Newbie. W domku znalazło się także miejsce dla łóżeczka z mini pościelą z najnowszej kolekcji „bedtime stories”.

Z tego co wiemy dziewczynom bardzo się spodobało, a w relacjach internetowych kilkakrotnie padło hasło „jednego z najpiękniejszych zaproszeń ever”, domki zostały przejęte przez najmłodszych domowników i obecnie zamieszkują je myszki i inne stwory…

Premiera kolekcji odbyła się w pięknym Bagatela Space – które absolutnie skradło nasze serce. Począwszy od architektury, przez eksponowany najlepszy duński dizajn, na bardzo miłych właścicielach kończąc. Zdecydowanie polecamy Wam tą przestrzeń!

Wnętrza zdobiły przygotowane przez nas tekturowe ściany w kształcie domków, które oczywiście pokryliśmy czterema wzorami premierowych tapet. Rozwiesiliśmy także nasze kultowe proporczyki – również wypełnione wzorami Newbie x Borastapeter.

 

Najmłodsi uczestnicy eventu mogli bawić się personalizowanymi przez nas dla Newbie, domkami KOKO Cardboards (które możecie kupić tutaj: https://www.kokocardboards.com )

 

 

Ostatnim naszym zadaniem były warsztaty dla uczestniczek eventu i ich dzieci. Robiliśmy makiety sypialni inspirowane kolekcją „Bedtime Stories”!

 

 

Premiera kolekcji Newbie x Borastapeter była bardzo udana. To zdecydowanie jedno z najpiękniejszych wydarzeń w jakim uczestniczyliśmy.

Na koniec współpracy i nam przyszło przetestować produkty z kolekcji Bedtime Stories i z pełnym przekonaniem możemy Wam je polecić.

 

Bardzo dziękujemy za współpracę firmie KappAhl i do zobaczenia następnym razem!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019-05-04T15:11:13+00:00